tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warsztaty fotograficzne dla klas 1

W dniu 12 kwietnia zostały przeprowadzone warsztaty fotograficzne z historii fotografii dla uczniów klas 1B i 1C. Warsztaty zorganizowała Rada Rodziców a przeprowadzili fotografowie z Manufaktury Kadru.
Dzieci miały okazję zapoznać się z początkami fotografii, obejrzeć reprodukcję pierwszego zdjęcia oraz pierwszego zdjęcia człowieka. Zobaczyły ok. 100 letnie szklane negatywy oraz te bardziej współczesne. Miały możliwość zapoznania się z analogowymi aparatami fotograficznymi oraz zobaczenia jak tworzy się obraz w aparacie pokazany na chusteczce higienicznej i odwrócony obraz na matówce w aparacie wielkoformatowym.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: Manufaktura Kadru

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content