tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warszawska Szkoła Zimowa Online

Miasto stołeczne Warszawa uruchamia Warszawską Szkołę Zimową – bezpłatne zajęcia online z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych dla uczennic i uczniów szkół warszawskich obecnych klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich liceów i klas czwartych techników, którzy zdają egzaminy ósmoklasisty i maturalne w 2021 roku.

W ramach Warszawskiej Szkoły Zimowej planowane są zajęcia w dwóch obszarach:
1. Zajęcia uzupełniające, porządkujące wiedzę i umiejętności w zakresie objętym podstawą programową kształcenia ogólnego z wymienionych przedmiotów i etapów edukacyjnych, które powinny być zrealizowane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021.
Każdy kurs będzie trwał 5 dni (pon.-pt.) w godz. 10.00 – 13.30, obejmie 4 godziny dydaktyczne (45 min.) dziennie z przerwami. Zajęcia będą prowadzić nauczyciele, którzy, na co dzień pracują w warszawskich szkołach.
2. Zajęcia rozwijające zainteresowania, poszerzające i doskonalące wiedzę i umiejętności z wymienionych przedmiotów. Odbywać się będą w godzinach popołudniowych. W przypadku zainteresowania zajęciami istnieje możliwość zorganizowania ich również po feriach.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem
https://www.wcies.edu.pl/item/2087-warszawska-szkola-zimowa-online-dla-uczniow-szkol-warszawskich

Informacje zebrał: Administrator

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content