tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Warszawska Szkoła Zimowa 2022

Miasto stołeczne Warszawa ponownie uruchamia Warszawską Szkołę Zimową (WSZ). To bezpłatne zajęcia dla uczniów i uczennic, którzy będą w 2022 roku zdawać egzaminy ósmoklasisty i maturalne. Zajęcia Warszawskiej Szkoły Zimowej pomogą uporządkować wiedzę w zakresie objętym podstawą programową kształcenia ogólnego z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych.

W tym roku w ramach WSZ organizowane będą zajęcia z trzech przedmiotów na dwóch poziomach: język polski (szkoła podstawowa – SP, szkoła ponadpodstawowa – PP), matematyka (SP, PP), język angielski (SP, PP).
Zajęcia będą realizowane w dwóch edycjach:
I edycja: 31.01 – 04.02.2022 r.
II edycja: 07.02 – 11.02.2022 r.
Każdy kurs będzie trwał 5 dni (od poniedziałku do piątku) w dwóch blokach:
– blok poranny, w godzinach 9.00-12.00, dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych,
– blok popołudniowy, w godzinach 13.00-16.00, dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Zajęcia odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego, w budynku Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4.
Każdy uczeń ma możliwość zarejestrowania się na obydwie edycje – tylko jeden raz na jeden przedmiot np. w I edycji wybiera zajęcia z matematyki, a w edycji II zajęcia z języka angielskiego. W każdej edycji zajęcia z danego przedmiotu obejmują ten sam zakres powtarzanego materiału.

Rekrutacja on-line uczniów rozpoczęła się 17 stycznia 2022 roku o godz.10.00 i odbywać się będzie do wyczerpania miejsc w poszczególnych grupach i edycjach.
Zapisy na zajęcia dla szkoły podstawowej ► Szkoła Zimowa dla szkoły podstawowej – Kursy -WCIES <https://kursy.wcies.edu.pl/pl/szkola_zimowa_sp>
Zapisy na zajęcia dla szkoły ponadpodstawowej  ► Szkoła Zimowa dla szkoły ponadpodstawowej – Kursy -WCIES <https://kursy.wcies.edu.pl/pl/szkola_zimowa_spp>

Kontakt: wsz@wcies.edu.pl
Więcej informacji pod linkiem: https://um.warszawa.pl/waw/wcies/-/warszawska-szkola_zimowa-2022

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content