tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

“Lato w Mieście” i dyżur wakacyjny 2021

Od 1 czerwca 2021 rruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.
Podczas 9 jednotygodniowych turnusów na dzieci czeka w tym roku 160 Feryjnych Placówek Edukacyjnych (FPE), w tym 11 w szkołach specjalnych.

Aktualne informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji: 
http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/lato_i_zima_w_miescie/23067-lato-w-miescie-2021 

Zapisy do Akcji „Lato w Mieście” 2021, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego pod adresem: https://.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl rozpoczną się 1 czerwca od godziny 12:00 i potrwają do 11 czerwca.

DYŻUR WAKACYJNY

Informacja od firmy Szwajcarka dotycząca wakacyjnego dyżuru dla przedszkola i zerówki [link]

Informacje zebrał: Sekretarz szkoły

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content