tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Walentynki w bibliotece

W dniu 14 lutego 2022 r. świętowaliśmy w bibliotece Walentynki – czas miłości, radości, życzliwości i przyjaźni. Na świętowanie tego dnia zaprosiliśmy do biblioteki szkolnej uczniów klas I-IV. Planowaliśmy zaprosić klasy starsze, ale pandemia nie pozwoliła nam na to.
Biblioteka przygotowała dla uczniów niespodziankę „Randkę w ciemno … z książką! Na chętnych do zakochania się w książce, czekały do wypożyczenia tajemnicze, owinięte w papier, ozdobione czerwonymi serduszkami pozycje książkowe. W każdej z 24 książek ukryte były kupony z nagrodą, które miały być realizowane przy zwrocie książki. Przygotowanych było na każdym stoliku po 4 książki dla klas 1-4 (po 2 z każdej grupy wiekowej I-II). Uczniowie mogli je wypożyczyć w zamian za podzielenie się z kolegą lub koleżanką opinią na temat swojej ulubionej książki.
Naszym czytelnikom bardzo spodobała się nasza niespodzianka, wielu chętnie odwiedzało bibliotekę, wymieniało się informacjami o swoich książkach i wypożyczało walentynkowy prezent.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content