tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

W zdrowym ciele zdrowy duch

W ostatnim tygodniu lutego dzieci uczęszczające do świetlicy uczestniczyły w zajęciach mających na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Uczniowie przypomnieli sobie jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa zdrowe odżywianie. Wspólnie z nauczycielami opracowali własną zdrową piramidę żywności, która uświadomiła im jakie są najważniejsze składniki pożywienia. Wspomnieliśmy również o niezbędnym elemencie zdrowego trybu życia, którym jest ruch Na zajęciach dzieci wykonały plakaty promujące zdrowe odżywianie i prace plastyczne w postaci talerzy zdrowia. Zajęciom towarzyszyła miła atmosfera i dobra zabawa.

Galeria [link]

Tekst: A. Warda
Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content