tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Uroczyste rozpoczęcie roku i ślubowanie klas 1

1 września to data, która w każdej szkole ma szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, cała społeczność szkolna spotyka się po wakacyjnym odpoczynku, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki, przyjaźni i zabawy.
Powitanie przez dyrekcję, uroczyste odśpiewanie hymnu oraz serdeczne życzenia to elementy, których nie może zabraknąć.
Dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole – Szkole Podstawowej nr 321 – złożyły ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę oraz pilnie zdobywać wiedzę.
Tego dnia swój wyjątkowy dzień mieli również czwartoklasiści, którzy rozpoczynali nowy etap nauki w szkole. Uczniowie klas ósmych zapewnili młodszych kolegów, że mogą skorzystać z ich rad i pomocy, zwrócić się do nich z wszystkimi trudnymi sprawami oraz problemami.
Uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

Galeria [link]

Tekst: K. Dzwonowska, R. Glica-Pikus
Zdjęcia: Manufaktura Kadru i Mateusz z klasy 8d

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content