tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

“Tysiąc powodów by czytać” – konkurs dla szkół

W dniach 24 X-28 XI 2019 r. nasza szkoła przystąpiła do akcji promującej czytelnictwo i wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, pt.: „Tysiąc powodów by czytać”, zorganizowanym przez Empik. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej z ulubioną sceną z wybranej książki. Uczniowie klasy siódmej stworzyli ilustrację do powieści „Alicja w Krainie Czarów”, a następnie cała społeczność szkolna czyli uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły, jej przyjaciele i sympatycy, mogli codziennie głosować poprzez aplikację mobilną Empiku na swoją placówkę.
Dzięki wspaniałej współpracy, mobilizacji i aktywności całego środowiska udało się osiągnąć III miejsce w Polsce, jako jedyna szkoła z Warszawy, co pozwoliło wzbogacić naszą bibliotekę o około 1000 książek, których tytuły wybierali uczniowie. Sukces jest tym większy, że jedynie pięć szkół z całej Polski, w kategorii szkoły ponad 120 uczniów, wygrało nagrody rzeczowe. Udział w akcji wzięło aż 550 szkół.

Czytaj dalej … [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content