tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Szybko, sprawnie i bezpiecznie

8 października 2020 r. o godzinie 10:15 odbyła się próbna ewakuacja w świetlicy szkolnej. Głównym celem ewakuacji było zapoznanie dzieci z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Po sygnale alarmowym, zachowując środki bezpieczeństwa, wszyscy opuścili pomieszczenia świetlicy i w sposób zorganizowany udali się na miejsce zbiórki na boisku szkolnym. Po dokładnym sprawdzeniu ilości uczniów i zdaniu raportu kierownikowi świetlicy uczniowie pod opieką nauczycieli wrócili do szkoły.
Cały przebieg ewakuacji można uznać za bardzo sprawny. Uczniowie i nauczyciele prawidłowo zastosowali zasady obowiązujące podczas ewakuacji.

Tekst: A. Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content