tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Europejska Agencja Leków zarekomendowała szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. Podstawą rekomendacji były szczegółowe wyniki badań klinicznych, które przedstawił producent szczepionki – konsorcjum Pfizer/Biontech.
Już od 14 grudnia 2021 r. rozpoczęły się szczepienia w grupie dzieci 5-11 lat. Szczegółowe informacje dotyczące schematu szczepienia wraz z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem dziecka w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19 znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-nr-15-ministra-zdrowia-w-sprawie-szczepien-przeciw-covid-19-dzieci-5-11-lat

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dzieci-5-11

Wspólny list Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19 zawierający informacje, które mają pomóc rodzicom i opiekunom w podjęciu świadomej i odpowiedzialnej decyzji dotyczącej szczepień dzieci – [link]

List Pani Wiceprezydent m.st. Warszawy skierowany do rodziców dzieci w wieku 5-11 lat, dotyczący szczepień przeciwko COVID-19 – [link]

Z wyrazami szacunku
Departament Wychowania i Edukacji Włączającej
Ministerstwo Edukacji i Nauk

Poprzedni

Następny

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content