tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Szare, bure lub pstrokate, wszystkie koty za pan brat, mają drogi swe i płoty, po prostu koci świat….

Koty kanapowe, koty dzikie, koty z baśni… Wszystkie koty, 17 lutego, maja swój dzień. Oczywiście nie mogły o tym zapomnieć dzieci z naszej szkolnej świetlicy. Z zaciekawieniem słuchały opowiadań z kotkami w rolach głównych, oglądały filmiki o kotach i fotografie z kotami. Ci, z którymi kotki mieszkają, chętnie opowiadali o zwyczajach swoich podopiecznych. Z chęcią wykonywali też przeróżne prace plastyczne. Każda klasa miała inny pomysł na uczczenie tego dnia.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria [link]

Tekst: A. Korzeniewska
Zdjęcia: wychowawcy świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content