W zeszłym tygodniu nasi uczniowie z powodzeniem rywalizowali w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych, zdobywając medale i awansując do reprezentowania naszej dzielnicy podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży która miała miejsce 28.05.2026.
Z ogromną dumą informujemy, że również na etapie warszawskim nasi uczniowie stanęli na podium!
🥇 Zosia zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą
🥉 Pola wywalczyła brązowy medal w tej samej konkurencji
🥉 Tymon zajął 3. miejsce w skoku wzwyż
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych występów, sportowej postawy oraz godnego reprezentowania naszej szkoły i dzielnicy.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów!

















