22 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych starszych, osiągając świetne wyniki i godnie reprezentując naszą szkołę!
Nasze sukcesy:
🥉 Sztafeta olimpijska – 3 miejsce
🥇 Sztafeta 4×100 m – 1 miejsce
🥈 Miłosz – 2 miejsce w biegu na 100 m
🥇 Ignacy – 1 miejsce w biegu na 600 m
🥈 Maksym – 2 miejsce w biegu na 600 m
🥇 Tymon – 1 miejsce w skoku wzwyż
🥈 Michał – 2 miejsce w skoku w dal
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych rezultatów! Jesteśmy dumni z Waszego zaangażowania, sportowej postawy i osiągniętych sukcesów.
Życzymy dalszych sukcesów oraz kolejnych sportowych zwycięstw!




















