tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie z Panią Stomatolog

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią Stomatolog. Temat zajęć, które się odbyły to „Mój lekarz – dentysta!” Wszystkie Kangurki wiedzą, jak dbać o higienę jamy ustnej, ale tej wiedzy nigdy dość. Pani stomatolog przypomniała dzieciom podstawowe zasady dbania o uzębienie. Dzieci dzieliły się swoją wiedzą i okazało się, że wszystkie zasady prawidłowego dbania o zęby są dzieciom znane. Pani Stomatolog pokazała dzieciom niezbędne  przyrządy każdego Stomatologa, ale także wręczyła specjalne lustereczka potrzebne do leczenia zębów. Pokazała jak prawidłowo leczyć te mniejsze jak i większe dziurki w ząbkach specjalną plasteliną, którą dzieci miały okazję przykleić. Dzieci były bardzo zainteresowane, zadawały pytania, chętnie także na nie odpowiadały.  Ta wizyta była bardzo interesująca nie tylko dla dzieci ale także dla Pań 😊

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: W. Kotarba

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content