tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie autorskie z panem Mateuszem Cetnarskim

W dniu 09.05.2023 r. odbyło się  w bibliotece, dla klas szóstych i siódmych, niepowtarzalne spotkanie z jednym z najmłodszych pisarzy w Polsce – Mateuszem Cetnarskim, pochodzącym ze Stalowej Woli. Pierwszą książkę wydał jako nastolatek. Obecnie ma 18 lat.
Swoim rówieśnikom mówił, o tym że warto rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz oczywiście czytać książki. To osoba pełna energii, entuzjazmu i tak pozytywna, że miło było słuchać jego opowieści o tym co w życiu ważne i aby dążyć do celu. Oby jak najwięcej tak pozytywnych, młodych osób było w naszym otoczeniu!
Uczniowie z zapartym tchem posłuchali fragmentów jego książek fantasy „Bright w Otchłani Kłamstw” oraz „Bright Upadek” i dowiedzieli się, że nie łatwo być szpiegiem. A co spotkało główną bohaterkę można dowiedzieć się wypożyczając książki, które biblioteka dostała w prezencie od gościa. Super, że nasz księgozbiór zwiększył się o nowe, pełne zwrotów akcji, książki do czytania.
Jak rozwijać swoje pasje, zainteresowania i dążyć do realizacji marzeń, możemy dowiedzieć się z jego książki pt. „Feel Alive”.
Wszyscy uczniowie byli zachwyceni z tego spotkania. Z wielką ciekawością, nawet nagrywając, poznali inną pasję młodego pisarza. Mateusz zaprezentował na koniec taniec do utworów Michaela Jacksona.
Każdy, kto był chętny, mógł kupić książkę oraz uzyskać dedykację lub autograf od pisarza.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: M. Tomaszek

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content