tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

W dniu 17 grudnia 2020r. uczniowie klas drugich, trzecich i piątych wzięli udział w  spotkaniu autorskim online z panem Marcinem Koziołem – autorem wielu i książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie realizowane było na żywo ze specjalnego studia wyposażonego w kilka kamer i projektor materiałów multimedialnych.
Uczniowie klasy drugiej, mieli okazję bliżej poznać jego książkę pt. „Stajnia pod tęczą”, która była efektem współpracy pana Marcina i pani Katarzyny Dowbor. Zdobyli wiele interesujących informacji o tym, w jaki sposób porozumiewają się konie ze sobą i z ludźmi. Dzieci nauczyły się rozpoznawać umaszczenie konia, dowiedziały się jak właściwie opiekować się nimi, a wszystko to w świecie sympatycznych i wesołych bohaterów – Niuni, Pepe, Lansika, ciotki Rodezji i wielu innych.
Uczniowie klasy trzeciej bliżej poznali serię książek pt “Wombat Maksymilian”. Książki opowiadają o wielkiej podróży, w którą wyruszył z Australii młody wombat do Buthanu, Chin i Nepalu.
Klasy piąte natomiast rozmawiały na temat lektury szkolnej (dla klas 4-6) – „Skrzynia Władcy Piorunów” i jej kontynuacji  „Tajemnica przeklętej harfy”, której p. Marcin jest autorem.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: Bibliotekarze

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content