tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

Miło nam poinformować, że końcem września lub początkiem października w sali Patio odbędzie się spotkanie autorskie z panem Grzegorzem Kasdepke. Uczestniczyć w nim będą uczniowie klas trzecich. Cieszymy się, że udało nam się zaprosić jednego z najczęściej czytanych polskich autorów książek dla dzieci. Jego twórczość w sposób zrozumiały i zabawny, a jednocześnie dociekliwy oswaja dzieci z trudnościami  zachodzącymi w naszym świecie. Nasza biblioteka dysponuje 53 tytułami autora, najbardziej poczytne to serie Kacperiada, o Detektywie Pozytywce, o niesfornych bliźniakach Kubie i Bubie oraz dzieciach z klasy Pani Miłki. Zajmują one szczególne uznanie we współczesnej literaturze dziecięcej. Spotkania autorskie z p. Grzegorzem Kasdepke gromadzą dużą liczbę uczestników i owocują ciekawymi, niejednokrotnie zaskakującymi pytaniami. Mamy nadzieję, że w naszym przypadku będzie podobnie. Serdecznie zapraszamy na to niezwykle inspirujące spotkanie. Każdy fan literatury może zabrać ze sobą swoje książki jego autorstwa i uzyskać na pamiątkę autograf pisarza.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content