tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Spotkanie autorskie z panem Grzegorzem Kasdepke

Cieszymy się, że w dniu 7 października 2021r. odwiedził naszą szkołę jeden z najchętniej czytanych polskich autorów książek dla dzieci, pan Grzegorz Kasdepke. Jego zabawne książki są znane najmłodszym czytelnikom, dlatego postanowiliśmy zorganizować spotkanie dla uczniów klas trzecich. Przebiegło ono w przemiłej atmosferze, dzieci z chęcią i uwagą słuchały opowieści pana Grzegorza i zasypały go gradem pytań. Po spotkaniu przed autorem ustawiła się kolejka fanów, spragnionych autografów i dedykacji. Warto wspomnieć, że w naszej bibliotece znajdują się 53 tytuły książek Grzegorza Kasdepke, na każdej z nich autor złożył swój podpis. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć ze spotkania.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content