tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Ślubowanie klas 1, 2021 r.

1 września 2021r. w niezwykle podniosłej atmosferze, uczniowie klas pierwszych, złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę oraz pilnie zdobywać wiedzę . Ceremonii pasowania, kolorowym piórem, dokonała Pani Dyrektor Katarzyna Sawicka oraz Pani Dyrektor Małgorzata Winczewska. Uroczystość poprowadziła wychowawczyni klasy 1c, Pani Joanna Styk. Uczniowie klasy 4e, Antonina Kaliszewska i Ignacy Mrozek, powitali swoich młodszych kolegów w gronie uczniów Szkoły Podstawowej Nr 321. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały drobne upominki.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy  aby w czasie wszystkich lat nauki pilnie zdobywali wiedzę, rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata.

Galeria [link]

Tekst: A. Matysiak
Zdjęcia: “Manufaktura Kadru”

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content