tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu Plastycznego dla klas III- V „Pejzaż zimowy”

Z przyjemnością ogłaszam, że Międzyklasowy Konkurs Plastyczny dla uczniów z klas III- V, uczęszczających do szkolnej świetlicy, został rozstrzygnięty! Z pewnym opóźnieniem, ze względu na pobyt klas na kwarantannach, przed feriami zimowymi, a co za tym idzie- brakiem możliwości wykonania prac, jury wyłoniło zwycięzców. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli i wybór był bardzo trudny. Po burzliwych obradach, jako przewodnicząca jury ogłaszam, iż:
I miejsce zajęła Ola Banasik z klasy IIID
II miejsce- Lydia Jezierska z klasy IIIB
III miejsce- Maja Kowalska z klasy IIIC,
Zaś wyróżnienie- Amelka Zuchowicz z klasy IIIB
Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Tekst i zdjęcia: A. Korzeniewska

Poprzedni

Następny

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content