tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Rozstrzygnięcie konkursu na opowiadanie olimpijskie

Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadanie o tematyce olimpijskiej, został uczeń naszej szkoły MICHAŁ PAWŁOWSKI z klasy z 7f. Michał zachwycił jury swoimi wspomnieniami sportowymi związanymi z treningami piłki siatkowej. Jego opowiadanie zatytułowane „ZBYT NISKI NA MARZENIA?” ukazało się w kolejnej edycji opowiadań olimpijskich pt. „Szybciej, wyżej, silniej = razem” (książka jest dostępna także w naszej szkolnej bibliotece). Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 czerwca 2022 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Michał odebrał nagrodę z rąk Roberta Korzeniowskiego – polskiego lekkoatlety chodziarza, czterokrotnego mistrza olimpijskiego, trzykrotnego mistrza świata oraz Piotra Gruszki – polskiego siatkarza i trenera siatkarskiego.
SERDECZNIE GRATULUJEMY
Konkurs na opowiadanie olimpijskie na terenie naszej szkoły ogłosiła biblioteka szkolna, a opiekę naukową nad pracą Michała Pawłowskiego sprawowała Aneta Dziedzic.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content