tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Robótka 2020 – podsumowanie akcji

W tym roku szkolnym po raz pierwszy włączyliśmy się w akcję charytatywną Robótka 2020. Jej celem jest przygotowanie kartek z życzeniami oraz drobnych prezentów dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niegowie.
Chociaż cała akcja była organizowana zdalnie, zaangażowanie całej społeczności szkolnej przerosło najśmielsze oczekiwania. Nasi uczniowie własnoręcznie przygotowali przepiękne i bardzo pomysłowe kartki z życzeniami.
Udało nam się zebrać pokaźną ilość upominków. Cieszymy się, że dzięki nam na twarzach Starszaków z Niegowa pojawią się szerokie uśmiechy. Mamy nadzieję, że udział w Robótce stanie się naszą szkolną tradycją 🙂

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Chmiel

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content