tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

PUZZLE dla każdego

W bibliotece, od marca do maja, chętne osoby mogły razem z nami bibliotekarzami w swoim wolnym czasie, na przerwach, układać puzzle.  Rozpoczęliśmy ambitnie od 1000 elementów z przepięknym widokiem na rzekę i domkami otoczonymi mnóstwem kwiatów.  Wschodzące słońce i łabędzie pływające na wodzie dodawały obrazkowi uroku. Widok czarujący!
Miałam nadzieję, że znajdą się chętne osoby i się nie myliłam. Rozpoczęliśmy układanie z Olą i Mają z 6B, dołączyły do nas Agatka, Lena, Pola i Wiktoria z 4A, potem nawet chłopaki Janek i Paweł z 7B, aż w końcu straciłam rachubę, bo wpadało wiele osób 🙂
Przy takim zespole zrobiliśmy to bardzo szybciutko. Z zapałem wybraliśmy nowy obrazek. Zamek sprawił wrażenie trudniejszego, bo otaczały go wszędzie drzewa i pełno różnych odcieni zielonego koloru. Ale my nie podołamy? Nie ma takiej opcji!
Zabraliśmy się więc potem za słodkiego elfa i przepiękne, kolorowe rybki. Wszystkie puzzle miały po 1000 elementów. Młodsi nasi czytelnicy zaczęli układać pieska w koszyczku, a potem znanych wszystkim bohaterów kaczych opowieści.
Czytelnia biblioteki tętniła życiem na prawie wszystkich przerwach.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszymi ułożonymi i uwiecznionymi na pamiątkę obrazkami.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content