tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Program Akademii filmowej

W tym roku szkolnym klasy naszej szkoły uczestniczą w programie Akademii Filmowej Multikina w Wola Parku.
Najpierw w ramach edukacji psychologicznej wobec kryzysów społecznych, rodzinnych i wewnętrznych, z jakimi boryka się społeczeństwo XXI wieku 4a, 4c i 5a obejrzała polski film „Za duży na bajki” dotyczący borykania się z otyłością i chorobą nowotworową rodzica zaś klasy 8a, 8b, 8c, 8d, 8e i 8g film „Mecz życia” o nieuleczalnej chorobie nastolatki oraz prelekcję z psychologiem dotyczącą: emocji, ich funkcji i wyrażania, rozpoznawanie własnych emocji, mimiki i mowy ciała oraz radzenie sobie ze stresem.
Następnie w ramach edukacji ekologicznej wszystkie klasy mogły obejrzeć francuski film „Chłopiec z chmur”, o nastolatku ratującym ptaki chronione. W trosce o przyszłość planety  można było obejrzeć wypowiedzi ekologów i Grety Thunberg oraz statystyki dotyczące zanieczyszczeń naszej planety oraz ich skutków, globalnego ocieplenie, aktywizmu ekologicznego, ekologicznego życia w mieście i oszczędzania wody.

Galeria [link]

Tekst: I. Dubielecka
Zdjęcia: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content