tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

„Podróż do królestwa dźwięków”

W ramach realizacji projektu “Z kulturą mi do twarzy” w klasach drugich wychowawczynie zrealizowały zadanie „Podróż do królestwa dźwięków”.
Uczniowie klasy 2a i 2d uczestniczyli w koncercie. Uczennica klasy 2d koleżankom i kolegom opowiedziała o swojej pasji do skrzypiec i zrobiła pokaz instrumentu. Następnie wykonała kilka utworów na skrzypcach m.in. Etiuda [link], Piosenka [link].

Uczniowie klasy 2b byli z wirtualną wizytą w filharmonii. Dzieci wysłuchały koncertu ,,Wszechświat Symfonii Jowiszowej” i aktywnie włączały się w warsztaty prowadzone podczas jego trwania https://www.youtube.com/watch?v=M1fEAju174Y&t=2109s

Galeria [link]

Tekst: K. Dzwonowska, A. Chmiel
Zdjęcia: A. Chmiel, E. Zielińska-Siwek, A. Ukleja

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content