tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Pierwsze dni w szkole – zajęcia integracyjne w Parku “Dolina Wkry”

31.05.2021 r. uczniowie klasy 6d wraz z wychowawcą pojechali na wycieczkę do Pomiechówka do Parku “Dolina Wkry”. 
Na leśnych ścieżkach jest wiele atrakcji wkomponowanych w naturalny krajobraz parku. Można przyjrzeć się motylom 50-krotnie większym niż w rzeczywistości bez obaw, że za chwilę odlecą, pająkowi, który zdaje się, chce na któregoś z nich zapolować i wielkiej ważce. W różnych miejscach pojawiają się wiklinowe zwierzęta. 
Mnóstwo wrażeń dostarczył nam spacer w koronach drzew. Spacerując wśród koron drzew, mieliśmy okazję poznać las z perspektywy innej niż zwykle. Długie pomosty wiją się na wysokości kilku metrów nad ziemią. 
Idąc już zwykłą ścieżką przez las dotarliśmy do Nadleśnictwa Jabłonna – Leśnictwo Pomiechówek, gdzie spotkaliśmy się z leśnikiem panem Robertem. Pan Robert jest doświadczonym leśnikiem. Przy ognisku chętnie opowiadał nam różne ciekawostki związane z lasem.
Naładowani dobrą energią, wróciliśmy do Warszawy, aby następnego dnia rozpocząć naukę stacjonarną w szkole.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content