tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Piąty numer gazetki 321NEWS

Drodzy czytelnicy,
trudno uwierzyć, ale właśnie publikujemy 5 numer 321NEWS. To już 5 miesięcy, od kiedy mamy przyjemność umilać Wam czas lekturą gazetki. Dziękujemy pięknie za ciepłe słowa, jakie otrzymujemy od Was oraz sugestie i uwagi, bo są one dla nas bardzo cenne.
Zaparzcie herbatkę, zróbcie sobie smaczną kawkę, może jakieś ciacho dla osłody  i zapraszamy do lektury.
W tym numerze znajdziecie wiele ciekawostek, między innymi: aż dwa wywiady, jeden z Panem Michałem właścicielem greckiej restauracji PAPAPITA, drugi z piosenkarką i malarką – BOVSKĄ, kącik fizyczny- skok o tyczce opisany w języku fizyki, ciekawostki o krwi, Praga, psie porady, czyli nowa dawka psich porad i informacji, gry planszowe jako propozycje na domową nudę, kącik rozrywki: kolorowanki, krzyżówki, dowcipy
Gazetka [link]

Pozdrawiamy zespół 321NEWS

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content