tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Pasowanie na “Świetliczaka”

„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (Janusz Korczak)

Pod koniec października w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na ,,Świetliczaka. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas I uczęszczający do świetlicy szkolnej, wychowawcy świetlicy oraz kierownik świetlicy pani Anna Warda. Uroczystość odbyła się zgodnie z obowiązującymi zasadami higieny w związku z zapobieganiem COVID-19.
Nasi wychowankowie zostali poddani trzem próbom: próbie wiedzy,  sprawności oraz smaku. Dzieci wzorowo zaliczyły znajomość zasad obowiązujących w świetlicy i doskonale poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami. Pierwszoklasiści z uśmiechem na ustach wypili sok z cytryny i z dumą wygłosili treść przyrzeczenia.
Po zaliczeniu wszystkich prób nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na Świetliczaka. Na pamiątkę uroczystości każdy uczeń otrzymał Odznakę Wzorowego Świetliczaka.
Wszystkim Świetliczakom przyjętym do naszej wesołej gromady serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo sukcesów w nauce, wspaniałych wrażeń i wesołej zabawy w świetlicy szkolnej 🙂

Galeria [link]

Tekst: M. Krzysztyniak
Zdjęcia organizatorzy: M. Czerniszewska, M. Krzysztyniak, M. Mścichowska, A. Osytek, M. Marszał, A.Warda

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content