tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Organizacja żywienia w roku szkolnym 2021/2022 – informacja od firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 organizatorem i operatorem żywienia w naszej szkole będzie firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski. 
W imieniu ajenta zapraszamy na stronę www.szwajcarka.net, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące realizacji i obsługi admnistracyjno-finansowej żywienia. 
W roku szkolnym 2021/2022 obsługa żywienia (zamówienia, opłaty, odwołania, weryfikacja wydawania, kontakt) realizowana będzie w oparciu o internetowy system STARTEDU – link do aplikacji STARTEDU https://startedu.pl/User/LogIn 
WAŻNE KOMUNIKATY:
– przestają obowiązywać wszystkie dotychczas funkcjonujące numery rachunków bankowych przeznaczonych do wpłat za żywienie – przed dokonaniem opłaty za wrzesień 2021 roku prosimy Państwa o uważną aktualizację numerów rachunków zapisanych na Państwa prywatnych kontach bankowych i o używanie wyłącznie indywidualnych numerów rachunków wygenerowanych i widocznych w systemie do zamawiania posiłków przygotowanym przez ajenta;
– zwroty i nadpłaty dostępne/należne za rok szkolny 2020/2021 można rozliczyć kontaktując się z pracownikami ajenta (administratorami/opiekunami stołówek szkolnych) do 10 września 2021 roku;

Autor: firma Szwajcarka

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content