tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

“Nowoczesna Pani Wiosna”

W połowie marca na terenie naszej szkoły odbyła się II edycja konkursu “Nowoczesna Pani Wiosna”. Zadaniem uczestników było uwiecznienie na zdjęciu siebie w kreatywnym i przede wszystkim “nowoczesnym” przebraniu Pani Wiosny.
Jakie atrybuty w tym roku pojawiały się u Nowoczesnej Pani Wiosny? –> sprawdźcie sami w galerii zdjęć.

Oto nasi zwycięzcy:
I MIEJSCE: Michał Pawłowski 6F
II MIEJSCE: Liia Vasilieva 4C
III MIEJSCE: Anastazja Marzantowicz 1E

Tutaj opis jednego z przesłanych do nas zdjęć – zgadniecie do której Pani Wiosny należy?
“Tegoroczna Pani Wiosna jest prawdziwą superbohaterką, która dźwiga na swoich ramionach wszelkie zadania. Nie straszne jest jej przenoszenie sporych drzewek, świat maluje wiosennie samodzielnie swoim podręcznym pędzlem. Nie straszna jej praca w nocy – zamieniła wianek z kwiatów na latarkę czołówkę. Mimo wielozadaniowości i nieustającej pracy, wciąż pozostaje dbającą o siebie kobietą (dłonie chroni w gumowych rękawicach – oczywiście w słonecznym kolorze), strojną w suknię i kwiatowe broszki. Nie traci też poczucia humoru.”

Galeria [link]

Tekst: M. Rędzińska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content