Już w najbliższy weekend, 16 maja, odbędzie się Noc Muzeów w Warszawie. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
To szczególna okazja, podczas której wiele warszawskich instytucji – muzea, galerie, teatry oraz miejsca na co dzień niedostępne – otwierają swoje drzwi w godzinach wieczornych i nocnych. Na uczestników czekają nie tylko wystawy, ale także liczne atrakcje, m.in. warsztaty, pokazy, spotkania i koncerty.
M. in. Pani Kurator Oświaty zaprasza do odwiedzenia Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszą rejestrację wizyty pod linkiem:
https://www.kuratorium.waw.pl/s4/form/add877,NOC-MUZEOW-w-Kuratorium-Oswiaty-w-Warszawie.html
Zwiedzanie w Kuratorium będzie możliwe w godzinach 17:00–21:00 (ostatnie wejście o 20:30).
Szczegółowe informacje o wydarzeniach organizowanych podczas Nocy Muzeów dostępne są na stronach:
https://nocmuzeow.um.warszawa.pl/
https://muzea.waw.pl/przewodniki/noc-muzeow-warszawa-2026/
Zachęcamy do wspólnego, rodzinnego udziału 🙂


Zespół ds. edukacji kulturalnej















