tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Noc bibliotek, 2020 r.

W dniu 9 października 2020 młodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. W tym roku hasłem przewodnim tego wydarzenia był „Klimat na czytanie” czyli: – dobry czas na czytanie w czasie ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego. W piątkowe popołudnie najpierw dzieci obejrzały film rekomendowany na tegoroczną Noc Bibliotek, “Jakub, Mimmi i gadające psy”. To historia poruszająca ważne współczesne problemy kulturowe i cywilizacyjne świata dzieci i dorosłych”. Oryginalna w formie animacja opowiada o budowaniu porozumienia i zachęca do wspólnego działania w trosce o najbliższe otoczenie i przyrodę.
Po filmie wspólnie bawiliśmy się w kalambury. Pokazywaliśmy i zgadywaliśmy ulubione bajki, które wszyscy znają. Zabawa była przednia. W nagrodę za duże zaangażowanie dzieci otrzymały drobne upominki.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: Bibliotekarze

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content