tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Świetlicowy konkurs krzyżówkowy dla klas I-III

Na początku każdego roku szkolnego, zespół nauczycieli świetlicy, ustala, między innymi, jakie konkursy organizować będzie w danym roku. Tym razem także były takie plany. Niestety, rzeczywistość większość z nich pokrzyżowała. Trzeba było dostosować się do zmiany warunków pracy. Powstał zatem, prowadzony drogą internetową, Świetlicowy Konkurs Krzyżówkowy, którego 3 edycje przeprowadzone zostały w listopadzie i grudniu 2020r.
Zabawa polegała na rozwiązaniu krzyżówki przesłanej Librusem danego dnia o podanej wcześniej godzinie i odesłaniu odpowiedzi z hasłem. Liczyła się szybkość, bowiem nagrodzone mogło być tylko 5 pierwszych osób.
Rodzice i dzieci nie zawiedli. Pierwsze odpowiedzi otrzymywaliśmy już po niespełna 3 minutach!

Zwycięzcami zostali:
Edycja I „Polska złota jesień”
Miejsce I- Przemek Kostyra
Miejsce II- Marysia Karwat
Miejsce III- Ala Zielińska
Miejsce IV- Kuba Zieliński
Miejsce V- Maciek Seręga

Edycja II „Pierwsza Gwiazdka”
Miejsce I- Szymon Krawczyk
Miejsce II- Zuzia Łowkis
Miejsce III- Przemek Kostyra
Miejsce IV- Marysia Karwat
Miejsce V- Olek Szulga

Edycja III- „Wesołych Świąt”
Miejsce I- Zuzia Łowkis
Miejsce II- Olek Szulga
Miejsce III- Marysia Karwat
Miejsce IV- Przemek Kostyra

Zwycięzcom z całego serca gratulujemy. Dyplomy i nagrody wręczone zostaną w najbliższym możliwym terminie.

Tekst: A. Korzeniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content