tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek

12 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pielęgniarek. Z tej okazji w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli oraz wszystkich Uczniów złożyliśmy serdeczne życzenia i podziękowania Pani Mirosławie T., naszej szkolnej pielęgniarce. Dzieci przygotowały dla P. Mirosławy piękne, kolorowe laurki z podziękowaniami za profesjonalną pracę, wytrwałość oraz empatię jaką wszystkich obdarza. Życząc Pani dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz samych pogodnych dni wspólnie odśpiewaliśmy sto lat. Laurki z życzeniami zostały również przekazane dla Pań Pielęgniarek pracujących w Przychodni przy ulicy Wrocławskiej 19.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: nauczyciele świetlicy

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content