tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Magiczne drzewko z tytułami książek

W naszej bibliotece pojawiło się drzewko, pełne kolorowych liści. Każdy chętny może wylosować sobie książkę na jesienne dni. Akcja trwa do końca listopada 2021 roku.
Listek składa się z dwóch części (dwóch tytułów książek znajdujących się w bibliotece). Można zerwać cały i być szczęśliwym posiadaczem dwóch wylosowanych książek lub tylko połowę listka z jedna pozycją. Do czytania zostały wybrane książki z działu beletrystyki.
Listki mają różne kolory:
– zielone – są przeznaczone dla klas pierwszych i drugich;
– żółte – trzecich, czwartych;
– niebieskie – piątych i szóstych;
– czerwone – dla siódmoklasistów i ósmoklasistów, a
–  pomarańczowe – są tylko dla dorosłych. Zapraszamy rodziców i nauczycieli do wspólnej zabawy. Rodzice mogą sobie zarezerwować listek za pośrednictwem Librusa u nauczyciela bibliotekarza (podać numer od 1 do 60) i poprosić o pomoc swoją pociechę, by wylosowaną książkę lub dwie pozycje wypożyczyły na swoje konto.
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy i oczywiście czytania ciekawych pozycji.
Bardzo dziękujemy klasie 8f i wychowawcy pani Ani Wiechowskiej za przygotowanie „tysiąca” 🙂 listków.

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content