20 maja odbyły się dzielnicowe zawody lekkoatletyczne, podczas których dziewczyny z naszej szkoły osiągnęły świetne wyniki!
Nasze reprezentantki wywalczyły miejsca na podium w kilku konkurencjach:
🥇 Zosia – 1 miejsce w pchnięciu kulą
🥉 Pola – 3 miejsce w pchnięciu kulą
🥈 Paulina – 2 miejsce w skoku wzwyż
🥉 Jagoda – 3 miejsce w biegu na 100 m
🥉 Tosia – 3 miejsce w biegu na 300 m
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom wspaniałych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
















