tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

„Koty, kociaki, kocury”

W dniach 08-16.02.2021r. odbył się konkurs plastyczny p.t. ”Koty, kociaki, kocury” dla dzieci z oddziałów przedszkolnych SP321. Finał konkursu odbył się w dniu 17.02., kiedy to odchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota, poprzez stworzenie galerii prac w patio budynku fili szkoły. Prace zostały wykonane zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo, różnymi technikami i różnej wielkości. Dzieci biorące udział w konkursie wykazały się dużymi zdolnościami plastycznymi oraz kreatywnością. Oprócz rozwijania umiejętności i wyobraźni dzieci, konkurs miał także na celu wzmocnić prowadzoną w tym samym czasie akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt. Ze względu na wysoki poziom prac i wielkie zaangażowanie wszystkich uczestników, jury konkursu nie było w stanie wyłonić tylko trzech zwycięzców na podium.  Dlatego każde dziecko otrzymało dyplom i mały upominek ufundowany przez szkołę oraz zostały przyznane wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Raźniewska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content