Przedstawiciele naszej szkoły z różnych klas wzięli udział w wydarzeniu konsultacyjnym organizowanym przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Bemowo, które odbyło się 18 maja 2026 r. w OSiR Bemowo. Spotkanie było częścią ogólnopolskich działań związanych z tworzeniem „Młodzieżowej Strategii Narodowej” realizowanych przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej, Fundacji Civis Polonus oraz PZU.
Podczas wydarzenia uczniowie uczestniczyli w panelach dyskusyjnych, debatach oraz zajęciach integracyjnych z młodzieżą z innych bemowskich szkół. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, rozwijania umiejętności współpracy oraz wspólnego zabrania głosu w ważnych sprawach dotyczących młodych ludzi.
Udział w spotkaniu był dla naszych uczniów bardzo ciekawym i inspirującym doświadczeniem.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!



Tekst i zdjęcia: J. Jędrasik















