tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Konkurs na najciekawszą makietę – „Obiekty państw niemieckojęzycznych”

Uczniowie klas 7 i 8 kolejny raz wzięli udział w szkolnym konkursie na najciekawszą makietę przedstawiającą obiekty państw niemieckojęzycznych, wśród wykonanych prac pojawiły
się m.in.: Brama Brandenburska, wiedeński Hundertwasserhaus, Wieża Telewizyjna, Elbphilharmonie, czyli Filharmonia nad Elbą z Hamburga oraz skocznia narciarska Berginsel z Insbrucku. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się ogromną kreatywnością i dużym talentem plastycznym, dodatkowo do każdej pracy dołączyli informację o danym obiekcie oraz nazwy materiałów w języku niemieckim, z jakich makieta została wykonana. Podsumowaniem konkursu było wyłonienie zwycięzców. I miejsce zdobyła Olga Lubak z klasy 8d, która wykonała makietę przedstawiającą Hundertwasserhaus, II miejsce Zofia Kulińska, również
z klasy 8d, która wykonała skocznię narciarską Berginsel,  natomiast  Wiktor Świderek–Dmowski z klasy 7a, autor makiety przedstawiającej Elbphilharmonie zajął III miejsce.
Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: B. Tadaj

Poprzedni

Następny

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content