tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Konkurs multimedialny pt. “Cudze chwalicie, swego nie znacie – Polska”

Od połowy lutego biblioteka szkolna zaprosiła wszystkich chętnych uczniów klas 3 – 8 do udziału w XI edycji konkursu multimedialnego pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Polska”, zorganizowanego przez MDK Muranów. Można było opowiedzieć o miejscach w Polsce, które zachwycają lub są nowoczesne. Pokazać ciekawe, niepowtarzalne zakątki kraju. Miasta, miasteczka i wsie z bogatą historią, albo miejsca z pięknem otaczającej przyrody. Tematem pracy mogło też być życie i twórczość sławnego Polaka godnego do naśladowania i podziwiania.
Zadanie polegało na nakręceniu filmu lub wykonaniu prezentacji multimedialnej, której czas nie mógł przekraczać 20 min. Można poniżej obejrzeć dwie prezentacje multimedialne zrobione na ten konkurs. Fajnie, że Zuzanna Łowkis z klasy 4E zechciała pokazać nam piękno województwa świętokrzyskiego, a Michał Pawłowski z klasy 7F zaprasza wszystkich na podróż po Górach Stołowych i ich pięknych okolicach.
Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy, nagrody i wyróżnienia od organizatora konkursu. Podsumowanie konkursu nastąpi w pierwszej połowie czerwca.
Trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia 🙂

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content