tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DYSLEKTYKÓW

Dysleksja najczęściej kojarzona jest z problemami czytania oraz pisania podczas nauki języka polskiego.  Nic bardziej mylnego. Dyslektycy podczas nauki wszystkich przedmiotów napotykają różnorodne przeszkody, które utrudniają im opanowanie materiału szkolnego. Jedną z takich dziedzin nauki jest nauczanie języków obcych. Nauka języków często przysparza dyslektykom problemów i niejednokrotnie z powodu ciągłych porażek brakuje im motywacji oraz chęci do pokonywania trudności w tym zakresie.
Poszukując różnych sposobów zachęcających oraz motywujących uczniów z dysleksją do nauki języków obcych,  w naszej szkole już po raz kolejny został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla dyslektyków. W środę, 6 kwietnia uczniowie klas 4-8 zmierzyli się w konkursie. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczniów, którzy z wielkim entuzjazmem przystąpili do konkursu przygotowanego przez anglistkę naszej szkoły p. Marzenę Santorek.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!
Laureaci
Klasy młodsze
1. Gabrysia Dulińska klasa 6a
2. Hania Włodarczyk klasa 6a
 3. Ola Woźnica klasa 5B
Klasy starsze
1. Magda Turniak klasa 8e
2. Michał Tempczyk klasa 8b
3. Wiktoria Wawrzak klasa 8g

Tekst: A. Kołakowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content