tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Kolejny sukces naszej świetlicy

Nasza świetlica w okresie od 19.10.2021 r. do 15.03.2022 r. uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie „Na sportowo jest zdrowo – szkolny program wychowania zdrowotnego”, zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Celem konkursu było wskazanie, jak ważną rolę w życiu ucznia pełni edukacja prozdrowotna w szkole oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Wykonaliśmy wszystkie zadania konkursowe, za które otrzymaliśmy maksymalną liczbę punktów i tym samym zdobyliśmy certyfikat. Zrealizowane zadania dotyczyły między innymi aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, używek oraz bezpiecznego zachowania w szkole, domu i na ulicy. Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za duże zaangażowanie w tym konkursie.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content