sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Koduj z Gigantami

Przed nami 8. edycja Koduj z Gigantami! Zapisy właśnie wystartowały!
Już po raz ósmy zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania!

W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 30.01.-14.02.2021 r. stacjonarnie w ponad 80 miastach Polski.
Oprócz warsztatów stacjonarnych uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone w małych grupach.

Warsztaty Koduj z Gigantami to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej:
uczestnicy 7 – 9 lat: SCRATCH, MINECRAFT,
uczestnicy 10 – 12 lat: SCRATCH, APP INVENTOR,
uczestnicy powyżej 13. roku życia: C#, VISUAL STUDIO.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl
Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowo, na uczestników warsztatów czekają super niespodzianki oraz rozdawanie nagród!
Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści z zacięciem pedagogicznym.

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Pozdrawiamy, Giganci Programowania

Informacje zebrał: Administrator