tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Klocki – ulubione zabawki naszych Świetliczaków

Klocki są wspaniałym i twórczym pomysłem na zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej. Układanie kolorowych klocków cieszy się dużym zainteresowaniem, także wśród naszych Świetliczaków. Zabawa klockami pomaga usprawnić koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz pobudza wyobraźnię. Na zajęciach świetlicowych powstają imponujące konstrukcje. Dzieci najczęściej budują: domki, pojazdy, zwierzęta, a nawet rakiety, bazy wojskowe czy zamki.
Kreatywność naszych wychowanków można podziwiać w załączonej galerii.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup gier i zabawek do naszej świetlicy.

Zespół Świetlicy Szkolnej

Galeria [link]

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content