tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Kl. 8d na zajęciach w liceum – gra terenowa o bezpieczeństwie w sieci

W środę  1 marca uczniowie klasy 8d wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni do XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.
Licealiści przygotowali ciekawą lekcję dotyczącą bezpieczeństwa w sieci. Uczennice klasy trzeciej zaprezentowały przeróżne sytuacje, które zagrażają młodemu człowiekowi w sieci. Następnie odbył się quiz sprawdzający wiedzę uczniów. Po krótkiej przerwie rozpoczęła się gra terenowa. Uczniowie w grupach rozwiązywali zagadki, które były umieszczone w różnych zakamarkach liceum. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i wygrana do końca była w zasięgu każdej drużyny. O trofeum zadecydowały sekundy, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni.
Ogromne podziękowania przesyłamy organizatorom zajęć oraz ich opiekunowi. Kolejna wizyta naszych uczniów w tym liceum była pełna wrażeń, wiedzy i zabawy.

Wkrótce pojawi się więcej informacji o obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole.

Galeria [link]

Tekst i zdjęcia: A. Kołakowska, K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content