tel.: 22 836 39 78
e-mail: sekretariat@zsp7.warszawa.pl
zsp7@eduwarszawa.pl

Karta Ucznia ZTM – aktualizacja

Nowy wniosek o wydanie Spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej [link]

——————————————————————————-
30 września 2021 r. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych Kart Ucznia. W tym roku ZTM wymieni Karty, aby zdjęcia Dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.
ZTM przygotował specjalny link, dedykowany naszej szkole, za pomocą którego będzie można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia. Jest to także link do elektronicznego wniosku o wydanie pierwszej spersonalizowanej Warszawskiej Karty Ucznia https://kartaucznia.ztm.waw.pl/06715926

Wprowadzając do formularza numer dotychczas posiadanej Karty system podpowie do kiedy uprawnienie jest ważne. Jeżeli termin ważności upływa z dniem 30 września 2021, a Dziecko nadal uczęszcza do naszej szkoły, wówczas możliwe jest złożenie wniosku zgodnie z przekazaną instrukcją.

Uczniowie obecnych klas 6 i 7, którym kończą się uprawnienia z dniem 30 września br. mogą dokonać przedłużenia ważności posiadanych uprawnień w wybranym Punkcie Obsługi Pasażerów, jak również złożyć wniosek poprzez wskazany powyżej link.

W razie problemów, wniosek można wypełnić w wersji papierowej (wydrukować lub pobrać w placówce) oraz dostarczyć wraz ze zdjęciem do sekretariatu szkoły

Informacje zebrał: Sekretarz szkoły

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Dzień Promocji
Zamawianie posiłków
Skip to content