tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Już jest! Pierwszy numer Gazetki Szkolnej 321NEWS

W ciszy pokoi  (no dobrze, ciszy było mało…), z mokrym od potu czołem, w trudzie i z poświęceniem (no dobrze, aż tak ciężko nie było…) powstał ON – pierwszy numer gazetki szkolnej 321NEWS.
W tym numerze znajdziecie między innymi artykuły: Jak ważna jest krew?, Ciekawostki o zwierzętach, Ciekawe miejsca w Warszawie, Mangi i anime, Comiesięczne żarty oraz wiele innych ciekawych publikacji. Możecie nadsyłać do nas listy. Najciekawsze opublikujemy na łamach naszej gazetki. Mile widziane są też dedykacje dla Waszych koleżanek, kolegów, czy ulubionych nauczycieli (adres e-mailowy podany jest na końcu gazetki). Zapraszamy również do udziału w konkursie 🙂

A już teraz zapraszamy do lektury! [link]

Tekst: K. Sadkowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content