tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

„Gorączka Złota PCK”, 2021

Zakończyliśmy dziewiątą edycję konkursu „Gorączka Złota PCK”, która została objęta patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego – Pana Konstantego Radziwiłła, Marszałka Województwa Mazowieckiego – Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy – Pana Rafała Trzaskowskiego.
Celem programu była zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży oraz pomoce szkolne i organizacja ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla najuboższych dzieci z terenu Warszawy oraz całego Mazowsza.
Pomimo niskiej frekwencji uczniów spowodowanej pandemią i obostrzeniami, udało nam się zebrać 27 kg monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy.
Za każdą „złotą” monetę gorąco wszystkim dziękujemy 🙂

Tekst i zdjęcie: K. Dzwonowska

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content