tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Edukacja zdalna w Bibliotece dla uczniów z Ukrainy, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym / Дистанційне навчання в бібліотеці для учнів з України, які не мають власної комп’ютерної техніки

Od 19 kwietnia br., w Bibliotece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29 przy ul. Konarskiego 6,  będzie dostępny sprzęt komputerowy dla  uczniów kontynuujących naukę  online w szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty.
Stanowiska komputerowe będą dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 15:30
Ponadto, po nauce zdalnej zorganizowane będą  dla chętnych  uczniów  bezpłatne  lekcje języka polskiego.
Zapisy:  tel. 885 866 154          
lub na adres:    ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>
Liczba miejsc ograniczona.

Дистанційне навчання в бібліотеці для учнів з України, які не мають власної комп’ютерної техніки
З 19 квітня в бібліотеці для дітей та підлітків  No 29 за адресою вул. Konarskiego 6, будуть доступні місця спільного навчання з використанням методів і прийомів дистанційного навчання (онлайн) для української молоді, яка продовжує навчання у школі, що діє в системі освіти України.
Комп’ютерні станції будуть доступні з понеділка по п’ятницю з 8:30 – 15:30
Крім того, після дистанційного навчання для бажаючих будуть організовані безкоштовні уроки польської мови.
Записи за телефоном 885 866 154 або за адресою ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl <mailto: ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>
Кількість місць обмежена.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content