tel.: 22 836 39 78
sekretariat.zsp7@eduwarszawa.pl

Edukacja zdalna w Bibliotece / дистанційне навчання

Zapraszamy uczniów ukraińskiej szkoły, którzy nie dysponują własnym sprzętem komputerowym do Biblioteki- Wypożyczalni nr 29 przy ul. Konarskiego 6, gdzie będą mogli na miejscu uczyć się w formie zdalnej w ukraińskiej szkole.
Już w kwietniu br., w Bibliotece -Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29 przy ul. Konarskiego 6 planowane jest stworzenie miejsca wspólnej nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (online) dla młodzieży ukraińskiej, która kontynuuje naukę w szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty .
Termin rozpoczęcia pierwszych zajęć oraz godziny spotkań zostaną ogłoszone wkrótce!!!
Ponadto, po nauce zdalnej zorganizowane będą dla chętnych uczniów bezpłatne lekcje języka polskiego.
Zapisy: tel. 885 866 154 lub na adres: ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>
Liczba miejsc ograniczona.

дистанційне навчання в бібліотеці
Запрошуємо учнів української школи, які не мають власної комп’ютерної техніки, до Бібліотеки No29 за адресою вул. Конарського 6, де вони зможуть дистанційно навчатися в українській школі.
Вже у квітні цього року в бібліотеці для дітей та підлітків No 29 за адресою вул. Конарського, 6, планується створити місце спільного навчання з використанням методів і прийомів дистанційного навчання (онлайн) для української молоді, яка продовжує навчання у школі, що діє в системі освіти України.
Про дату та годину перших занять буде повідомлено найближчим часом !!!
Крім того, після дистанційного навчання для бажаючих будуть організовані безкоштовні уроки польської мови.
Записи за телефоном 885 866 154 або за адресою ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl<mailto:ewyrwich-hejduk@um.warszawa.pl>
Кількість місць обмежена.

TABLICA AKTUALNOŚCI
ZOBACZ WSZYSTKIE
Zamawianie posiłków
Skip to content